O nas

 

Wilmowski Training Centre

tworzy zespół młodych, dynamicznych i otwartych na nowe wyzwania osób. Wieloletnie doświadczenie zdobywane w wielu dziedzinach wzajemnie uzupełniających się oraz niespożyta energia i zapał do poszukiwania i realizowania nowych wyzwań stanowią nasze największe atuty.

 

Początki Wilmowski Training Centre sięgają roku 2006 kiedy to firma Wilmowski .com zorganizowała pierwsze kursy przygotowujące do egzaminu 16 Edycji.

Od tego momentu systematycznie poszerzała się oferta szkoleniowa oraz rosło grono zadowolonych klientów firmy, którzy bezproblemowo zdobywali kolejne kwalfikacje elektryczne.

W roku 2008 został powołany do życia Blusok Limited. W 2009 Blusok Training Centre otrzymał akredytację City & Guilds i od maja jako pierwsze polskie City & Guilds Approved Centre w Wielkiej Brytanii smodzielnie przeprowadzał egzaminy dla swoich kursantów.

 

W lipcu 2011 firma wrócia do początkowej nazwy, której obecne pełne brzmienie to Wilmowski Training Ltd.

Powrót do pierwotnej nazwy ma na celu umocnienie marki Wilmowski oraz zapewnienie rozpoznawalności na jaką zapracował Michał Wilmowski, który jest nieprzerwanie głównym trenerem prowadzącym zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne - sytuując Wilmowski Training jako lidera na rynku szkoleń elektyrycznych dla Polaków w Wielkiej Brytanii.