• Wilmowski Training - Kursy elektryczne w Londynie i Birningham
  • Certyfikacja City & Guilds oraz członkostwo w NICEIC
  • Połącz wiedzę i umiejętności praktyczne
  • Dalszy rozwój - Domestic Installer PART P oraz Inspection and Testing
  • Certyfikacja City & Guilds oraz członkostwo w NICEIC
  • Interaktywne zadania pomogą w przyszłosci
  • Dostaniesz autorskie filmy instruktażowe
  • Byś mógł pracować legalnie z zachowaniem najwyższych standardów

Wilmowski Training - KURSY ELEKTRYCZNE w Londynie, Birmingham, Newcastle

Gratulujemy Ci decyzji i dziękujemy za odwiedziny. Czy wiesz, że nasi kursanci szczycą się najwyższa zdawalnością egzaminu 18 Edycji w Wielkiej Brytanii? Dołącz do nich.

078 0123 0123

Prywatność


Szanujemy Twoje prawo do prywatności, dlatego też opracowaliśmy niniejszy dokument, prezentujący nasze stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o naszych użytkownikach.

Informacje osobiste, gromadzone i wykorzystywane przez serwis Wilmowski.com.

Każda osoba, korzystająca z Serwisu Wilmowski.com, pozostaje anonimowa do momentu, w którym zdecyduje się ujawnić swoją tożsamość.

Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, informacje zawarte w logach systemowych takie jak: adres IP, nazwy domen, z których łączą się użytkownicy Serwisu, ilość odsłon stron, ilość wizyt etc., są wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszym serwerem oraz do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych. System zbiera również informacje dotyczące numerów IP korzystających w jakikolwiek sposób z Serwisu.

Rejestracja w Serwisie Wilmowski.com wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem m.in. adres e-mail. Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainteresowań. 

Dane pochodzące z wszelkiego rodzaju ankiet, znajdujących się w Serwisie BluSok.co.uk, są gromadzone i analizowane po to, aby lepiej przygotować merytoryczną zawartość Serwisu.

Wszelkie adresy poczty elektronicznej, zbierane za pomocą formularzy, w związku z prowadzeniem Newslettera, będą wykorzystywane wyłącznie w celu dostarczenia go subskrybentom.

Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych.

Każdemu użytkownikowi, który wypełnił formularz rejestracyjny czy w inny sposób udostępnił nam swoje dane osobowe zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia.

Serwis Wilmowski.com udostępnia każdemu użytkownikowi stronę profilu, dostępną po autoryzacji. Strona ta pozwala na wgląd, modyfikację i usunięcie posiadanych przez Wilmowski.com danych osobowych użytkownika. 

Udostępnianie informacji o użytkowniku.

Serwis Wilmowski.com nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, lub też na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Możemy jednak ujawnić współpracującym z nami serwisom internetowym czy agencjom reklamowym opracowane przez nas zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne. Zestawienia takie dotyczą głównie oglądalności naszego Serwisu i nie zawierają danych pozwalających na identyfikację poszczególnych użytkowników.

Linki do innych stron internetowych.

Na stronach Serwisu Wilmowski.com umieszczamy linki umożliwiające użytkownikom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Nie odpowiadamy jednak za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron.

Zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu Wilmowski.com

Serwis Wilmowski.com zastrzega sobie prawo do jednostronnego dokonywania zmian i modyfikacji niniejszego dokumentu. Korzystanie przez użytkownika z Serwisu po wprowadzeniu tych zmian równoznaczne będzie z wyrażeniem dla nich akceptacji.

Dobre rady:

Użytkowniku, pamiętaj o tym, że:
• gdy korzystasz z jednego komputera wspólnie z innymi użytkownikami, to po zakończeniu korzystania z Serwisu Wilmowski.com, do którego potrzebne jest logowanie - wyloguj się, aby nikt nie mógł ich podejrzeć,
• dane podane przez Ciebie przy rejestracji znasz tylko Ty i Serwis Wilmowski.com. Z naszej strony gwarantujemy, że nikomu nie zostaną ujawnione, Ty też zachowaj ostrożność w ich udostępnianiu.

Zespół Wilmowski Training CentreWilmowski Training Limited is registered in England and Wales no. 07088464Darmowe wprowadzenie

20 minutowe wprowadzenie za darmo

Nie kupuj kota w worku: w Wilmowski Training decyzję podejmujesz po 20-minutowym, darmowym wprowadzeniu.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Prowadzimy kursy elektryczne w Londynie od 2006 roku. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Certyfikacja City&Guilds

City&Guilds Approved Centre

Oczywiście mamy certyfikację City&Guilds. Polska kadra, bezstresowe warunki, angielski certyfikat!