• Wilmowski Training - Kursy elektryczne w Londynie i Birningham
  • Certyfikacja City & Guilds oraz członkostwo w NICEIC
  • Połącz wiedzę i umiejętności praktyczne
  • Dalszy rozwój - Domestic Installer PART P oraz Inspection and Testing
  • Certyfikacja City & Guilds oraz członkostwo w NICEIC
  • Interaktywne zadania pomogą w przyszłosci
  • Dostaniesz autorskie filmy instruktażowe
  • Byś mógł pracować legalnie z zachowaniem najwyższych standardów

Wilmowski Training - KURSY ELEKTRYCZNE w Londynie, Birmingham, Newcastle

Gratulujemy Ci decyzji i dziękujemy za odwiedziny. Czy wiesz, że nasi kursanci szczycą się najwyższa zdawalnością egzaminu 18 Edycji w Wielkiej Brytanii? Dołącz do nich.

078 0123 0123

Referencje 

Zobacz, co myślą o nas nasi klienci

 

Wiele dużych firm zdobywających kontrakty w Wielkiej Brytanii korzysta z naszej oferty, jedną z nich jest Elsta z Wieliczki. Oto referencje jakie  wystawił nam dyrektor Elsty po zakończeniu kursu:

 

 ELSTA Spółka z o.o.  ul. Janińska 32  32-020 Wieliczka  tel.: +48 (12) 3501350

Wieliczka, 16.09.2011

REFERENCJE
    

W 2011 roku firma Wilmowski Training Centre zorganizowała dla naszych pracowników cykl szkoleń z zakresu brytyjskich norm elektrycznych.

W szkoleniu City & Guilds 17 Edition 2382 wzięło udział wielu pracowników różnego szczebla, którzy po pozytywnym zaliczeniu egzaminu końcowego otrzymali certyfikaty City & Guilds 2382 Certificate in the Requirements for Electrical Installations BS7671.
Część z wyszkolonych osób wzięła również udział w kursie City & Guilds 2391 Inspection, Testing and Certification of Electrical Installations zakończonym egzaminem w Wielkiej Brytanii.


Od początku współpraca z Wilmowski Training Centre układała się doskonale. Ogromne zaangażowanie przedstawicieli firmy w projekt, przejawiające się udzielaniem pomocy wychodzącej poza zakres usług objętych zamówieniem, dowodzą profesjonalizmu i solidności z jaką firma ta wykonuje swoje zadania. Wychodząc naprzeciw specyficznym wymaganiom, jakie postawiliśmy na początku współpracy, Wilmowski Training Centre dostarczył nam kompleksową i rzetelną usługę na najwyższym poziomie. Możliwe to było dzięki elastyczności i indywidualnemu podejściu do klienta, które to cechy z pewnością stawiają firmę Wilmowski Training Centre w czołówce dostawców tego typu usług.

Szkolenia przeprowadzone przez Wilmowski Training Centre były wielokrotnie chwalone przez naszych pracowników za przyjazną atmosferę oraz  przystępny sposób przekazywania fachowej i kompetentnej wiedzy.


Z pełnym przekonaniem polecamy Wilmowski Training Centre jako solidnego i uczciwego partnera interesach. O naszym zadowoleniu ze współpracy z tą firmą niech świadczy fakt, że ELSTA Sp. z o. o. już teraz planuje rozszerzanie współpracy z Wilmowski Training Centre o kolejne zlecenia.

Dyrektor Działu Handlowego

Jakub Stankiewicz

 

Scan orginalnego pisma, kliknij na obrazek, by go powiększyć:

 

Do grona naszych kursantów należą również pracownicy tak dużych i znanych przedsiębiorstw jak Zakłady Remontowe Energetyki w Katowicach. Oto ich opinia o naszych kursach:

 

ZRE Katowice S.A.

 22.06.2011

List referencyjny  -  Wilmowski Training Centre

 

Pracownicy Zakładów Remontowych Energetyki Katowice S.A. wzięli udział w szkoleniu Blusok Training Centre, po którym zdali egzamin City & Guilds 17 edition 2382-10, otrzymując certyfikat City & Guilds 2382-10 Certificate in the Requirements for Electrical Installations BS7671. Uprawnienia te były niezbędne do realizacji projektu w Pembroke w Wielkiej Brytanii.


Blusok Training Centre wykazał sie dużą elastycznością idącą naprzeciw wymaganiom Zakładów Remontowych Energetyki Katowice S.A. Szkolenia odbyły się w terminie i trybie dostosowanym do naszych potrzeb oraz pozwoliły naszym pracownikom na zdobycie konkretnej, i szczegółowej wiedzy na temat norm, i regulacji w zakresie elektryczności w Wielkiej Brytanii.


Z przyjemnością stwierdzamy, iż szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Wiedza i umiejętności trenerów oraz sposób prezentacji, i przekazu materiału zostały przez uczestników szkolenia ocenione bardzo wysoko.


Polecamy Blusok Training Centre  jako odpowiedzialną i profesjonalną firmę prowadzącą szkolenia przygotowujące do egzaminów, jak i przeprowadzającą egzaminy zgodnie ze standardami City & Guilds.


PROKURENT

Janusz Polak

ul. Gen. Jankego 13, 40-615 Katowice, Polska           Centrala: tel. +48 (32) 78 98 201

 

Scan orginalnego pisma, kliknij na obrazek, by go powiększyć:

Darmowe wprowadzenie

20 minutowe wprowadzenie za darmo

Nie kupuj kota w worku: w Wilmowski Training decyzję podejmujesz po 20-minutowym, darmowym wprowadzeniu.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Prowadzimy kursy elektryczne w Londynie od 2006 roku. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Certyfikacja City&Guilds

City&Guilds Approved Centre

Oczywiście mamy certyfikację City&Guilds. Polska kadra, bezstresowe warunki, angielski certyfikat!