• Wilmowski Training - Kursy elektryczne w Londynie i Birningham
  • Certyfikacja City & Guilds oraz członkostwo w NICEIC
  • Połącz wiedzę i umiejętności praktyczne
  • Dalszy rozwój - Domestic Installer PART P oraz Inspection and Testing
  • Certyfikacja City & Guilds oraz członkostwo w NICEIC
  • Interaktywne zadania pomogą w przyszłosci
  • Dostaniesz autorskie filmy instruktażowe
  • Byś mógł pracować legalnie z zachowaniem najwyższych standardów

Wilmowski Training - KURSY ELEKTRYCZNE w Londynie, Birmingham, Newcastle

Gratulujemy Ci decyzji i dziękujemy za odwiedziny. Czy wiesz, że nasi kursanci szczycą się najwyższa zdawalnością egzaminu 18 Edycji w Wielkiej Brytanii? Dołącz do nich.

078 0123 0123

City&Guilds 17 edycja Z dniem 1 lipca 2018 została opublikowana 18 Edycja norm BS7671.

Serdecznie zapraszamy na Kurs 18 Edycja.

 

Egzamin 17 Edycja City & Guilds 2382-15 przeprowadzany jest w naszym centrum szkoleniowym (certyfikowanym przez City & Guilds), tym samym gdzie miał miejsce Twój kurs.

Zamiast nowego otoczenia, angielskich egzaminatorów i biurokracji oferujemy Ci możliwość zdania egzaminu w znanym miejscu, gdzie nasza polska kadra zadba o wygodne warunki.

Data egzaminu: sprawdź dostępne terminy

Rejestracja miejsca na egzamin: rejestracja na egzamin

Cena egzaminu: £ 130  (zawiera całkowity koszt łącznie z rejestracją w City & Guilds, obsługę egzaminu oraz wysyłkę certyfikatu)

Egzamin jest testem wyboru, przeprowadzanym na komputerze - nie ma więc konieczności pisania czegokolwiek, odpowiedź zaznacza się poprzez kliknięcie myszką na jednej z czterech podanych odpowiedzi. Nie ma tez możliwości zaznaczenia więcej niż jednej odpowiedzi, tylko jedna jest też prawidłowa. Każdą podaną przez Ciebie odpowiedź możesz dowolnie zmieniać aż do końca egzaminu.

Egzamin jest w języku angielskim, jednak po odbytym u nas kursie nawet dla osób ze słabą znajomością języka nie stanowi to problemu.

Będziesz mial 120 minut na rozwiązanie 60 pytań. To 2 minuty na pytanie - więcej, niż trzeba.

Przed właściwym egzaminem bedziesz miał 10 minut na zapoznanie się z programem egzaminacyjnym - jest to bardzo prosty w obsłudze sytem E-VOLVE powszechnie stosowany w angielskich College'ach. W tym czasie możesz zwrócić się o pomoc do naszego polskiego personelu, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania programu. 

Pytania egzaminacyjne losowane są z pewnej puli i dotyczą materiału zawartego w książce BS7671 - Requirements for Electrical Installations (tej samej, którą poznaleś na naszym kursie 17 Edycja)

Podczas egzaminu możesz korzystać z podręcznika BS7671 - Requirements for Electrical Installations zawierającego podkreślenia i zakładki oraz kalkulatora bez funkcji programowania. Telefony komórkowe, odtwarzacze MP3 i inne urzadzenia elektroniczne muszą pozostać wyłączone i zostawione u osoby nadzorującej przebieg egzaminu.

Prawidłowa odpowiedź na 48 pytań gwarantuje zdanie egzaminu 17 Edycja City & Guilds 2382-15 i uzyskanie certyfikatu. Możesz więc popełnić do 12 błędów. (Uwaga: niektóre strony internetowe mogą mylnie podawać 50% jako próg, my jednak przygotowujemy naszych kursantów na oficjalne wymagania City & Guilds).

Twój egzamin jest oceniany przez program komputerowy wg. kryteriów City & Guids, a nie przez egzaminatora, czy inne osoby. Nikt nie ma więc wpływu na Twój wynik.

Wynik egzaminu dostępny jest natychmiast po zakończonym teście, każdy uczestnik testu dostanie od nas wydruk wyniku wraz z wykresem obrazującym ilość poprawnych odpowiedzi w poszczególnych działach. Na wydruku widnieje Twoje Imie, Nazwisko oraz twój Enrolment Number w City & Guilds.

Po pozytywnie zdanym egzaminie certyfikat 17 Edycja: 17 Edition City & Guilds 2382-15 dostanie doręczony Tobie przez Royal Mail za potwierdzeniem odbioru w ciągu 4 tygodni (zwykle ok. 2 tygodni), bądź będzie dostępny do odbioru osobistego w naszym centrum szkoleniowym Wilmowski Training - wybór należy do Ciebie.

 

Darmowe wprowadzenie

20 minutowe wprowadzenie za darmo

Nie kupuj kota w worku: w Wilmowski Training decyzję podejmujesz po 20-minutowym, darmowym wprowadzeniu.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Prowadzimy kursy elektryczne w Londynie od 2006 roku. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Certyfikacja City&Guilds

City&Guilds Approved Centre

Oczywiście mamy certyfikację City&Guilds. Polska kadra, bezstresowe warunki, angielski certyfikat!